Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lutego. Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
05/09/2021 - 19:25

Trzy auta zmiażdżone niczym puszki, a w nich ośmioro ludzi [ZDJĘCIA]

Maski samochodów wyglądają jak zmiażdżone puszki. Trudno uwierzyć, w niesamowite szczęście ośmiorga ludzi, którzy jechali tymi trzema autami. To naprawdę cud, że nikt nie zginął.

Audi, mazda i opel. Zderzyli się pomiędzy Szczawą i Lubomierzem na drodze wojewódzkiej nr 968 w gminie Kamienica. Jak doszło do tego koszmarnego wypadku?  

- Wszystko przez to, że kierowca audi nie zachował bezpiecznej odległości.  Uderzył w jadącego przed nim opla. Ten z kolei zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z jadącą naprzeciwko mazdą - mówi Paweł Kobiełka z biura prasowego komendy wojewódzkiej policji.  

Czytaj też Sobota naznaczona śmiercią. Znaleźli go martwego w potoku 

 Trzema autami podróżowało w sumie osiem osób. Do jednego z pasażerów opla trzeba było wezwać pogotowie. Ostatecznie jednak, skończyło się na doraźnej pomocy udzielonej przez ratowników.  Poza tym, nikomu nic się nie stało. Można mówić o cudzie, bo maski samochodów zostały zmiażdżone niczym puszki.

Czytaj też To jakaś straszna seria nieszczęść. Kolejny kierowca zasłabł za kierownicą 

Za kółkiem audi siedział 28-letni mieszkaniec powiatu limanowskiego. Czy jechał za szybko?  Czy może jadący przed nim opel gwałtownie zahamował? – Na to pytanie policjant nie odpowiada. – Winny jest kierowca, który najechał na tył opla - ucina spekulacje.

 Pechowcami, którzy stali się ofiarami wypadku, byli między innymi mieszkańcy Piekar Śląskich. ([email protected]) fot, OSP Szczawa

Koszmarny wypadek pomiędzy Szczawą i Lubomierzem
Zderzenie trzech aut, którymi podróżowało osiem osób


Dziękujemy za przesłanie błędu