Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 kwietnia. Imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy
03/01/2020 - 10:45

Trwają poszukiwania zaginionego 83-latka. Na miejsce leci policyjny śmigłowiec

Dzisiaj rano zostały wznowione poszukiwania zaginionego Józefa Radziaka z Kąclowej. 83-latek w czwartek (2 stycznia) w godzinach porannych pojechał do Binczarowej, gdzie około godziny 12 był widziany w pobliżu kościoła. Niestety do tej pory nie wrócił do domu i nie skontaktował się z bliskimi.

Wczoraj przez kilka godzin w Binczarowej szukało go kilkudziesięciu strażaków, policjantów i goprowców. Niestety zaginionego mężczyzny nie udało się odnaleźć. Dzisiaj służby ratunkowe wznowiły poszukiwania.

- Z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie wystartował śmigłowiec, który zostanie wykorzystany do poszukiwań zaginionego Józefa Radziaka – informuje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy sądeckiej policji.

Zobacz też Zaginął 83-letni Józef Radziak. W Binczarowej trwają poszukiwania [ZDJĘCIA]

Zaginiony ma około 185-190 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie jasne włosy i widoczne ubytki w uzębieniu. Mężczyzna porusza się o lasce. Ubrany jest w spodnie materiałowe, koszulę flanelową w kratkę i cienką kurtkę.

Jeśli widziałeś go albo wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie skontaktuj się z policją pod numerem telefonu 18 445 03 77 lub 112. Każda informacja może być na wagę złota, tym bardziej, że życie staruszka może być zagrożone.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected] Fot. OSP Florynka / KMP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu