Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 21 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
28/03/2024 - 12:45

Tragiczny wypadek. Pracownik sądeckiej firmy zginął na miejscu

Tragedia tuż przed świętami Wielkanocnymi. Pracownik jednej z sądeckich firm zginął na miejscu. Dramatyczne wydarzenia rozegrały się środowego popołudnia. Śledztwo w sprawie wypadku już się rozpoczęło.

Tragiczny wypadek w sądeckiej firmie

To zgłoszenie brzmiało niezwykle niepokojąco. Środowego popołudnia policjanci zostali zaalarmowani, że na terenie jednej z sądeckich firm podczas pracy doszło do poważnego wypadku. Wszystko działo się po godzinie 15.

Służby bardzo szybko udały się na miejsce. Niestety, na pomoc było już za późno. Życia nie udało się uratować.

- 46-letni mieszkaniec Sądecczyzny poniósł śmierć na miejscu - informuje kom. Justyna Basiaga, oficer prasowy KMP w Nowym Sączu.

Rozpoczęło się śledztwo w sprawie wypadku w Nowym Sączu

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że mowa o firmie działającej na terenie osiedla Zawada. Na miejscu wypadku bardzo długo pracowali policjanci oraz biegły sądowy z zakresu BHP. Pojawił się również prokurator. 

- Dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia będą wyjaśniane podczas prowadzonego śledztwa - przekazuje kom. Justyna Basiaga.

Przypomnijmy, że w styczniu również doszło do strasznego wypadku w jednej z sądeckich firm. Wtedy wszystko wydarzyło się przy ul. Tarnowskiej. Młoda pracownica została przewieziona do szpitala. Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ. ([email protected], fot.: MP/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu