Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
06/06/2024 - 14:05

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 64-latka. Znaleźli jego ciało

Niestety, tragiczny finał mają poszukiwania 64-letniego mieszkańca powiatu suskiego. Jego ciało zostało znalezione w korycie rzeki Skawa w Toporzysku. Prokurator wykluczył by do jego śmierci mógł się ktoś przyczynić.


64-letni mieszkaniec powiatu suskiego zaginął w nocy z wtorku na środku. Pół godziny po północy wyszedł ze swojego domu, nikogo nie informując, kiedy wróci. Gdy jego bliscy rano zorientowali się, że go nie ma, natychmiast zaalarmowali policję i poprosili o pomoc. 

Zobacz też Wielkie zmiany w parafiach. Końcem sierpnia pojawią się nowi księża wikariusze [LISTA] 

Funkcjonariusze nie czekając ani chwili, błyskawicznie zorganizowali poszukiwania w terenie, w których oprócz policjantów wzięli udział również strażacy, goprowcy z Grupy Podhalańskiej GOPR oraz członkowie grupy poszukiwawczo-ratowniczej z Myślenic. Wielogodzinne poszukiwania były prowadzone z ziemi, jak i z powietrza z wykorzystaniem drona. 

Niestety, w godzinach wieczornych służby ratunkowe odnalazły ciało zaginionego, które znajdowało się w korycie rzeki Skawa w Toporzysku. Rodzina potwierdziła jego tożsamość. Prokurator wykluczył, by do jego śmierci ktoś mógł się przyczynić. ([email protected] fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu