Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
22/09/2021 - 12:15

Tragedia w Kąclowej. W budynku gospodarczym mieszkańcy znaleźli zwłoki

Znów śmierć była szybsza aniżeli pomoc. Nie żyje około sześćdziesięcioletni mieszkaniec Kąclowej. Jego ciało zostało znalezione w budynku gospodarczym. Niestety na ratunek było już za późno.

Te dramatyczne sceny rozegrały się we wtorkowy wieczór w Kąclowej koło Grybowa. Na jednej z prywatnych posesji, w budynku gospodarczym mieszkańcy znaleźli zwłoki około sześćdziesięcioletniego mężczyzny. Natychmiast zadzwonili pod numer alarmowy i wezwali pomoc, mając nadzieję, że uda się uratować jego życie.

Dosłownie już po chwili na sygnale przyjechały straże z Kąclowej i Nowego Sącza, pogotowie ratunkowe i policja. Niestety okazało się, że na ratunek było za późno. Mężczyzna już od dłuższego czasu nie żył. Wszystko wskazuje na to, że popełnił samobójstwo.

Przez wiele godzin sądeccy policjanci pod nadzorem prokuratura wykonywali czynności dochodzeniowe. Na koniec zabezpieczyli ciało denata. Prawdopodobnie w najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja.

Nie wiadomo, co skłoniło mieszkańca Kąclowej  do tego, aby targnąć się na własne życie. Być może miał jakieś problemy albo cierpiał na depresję. Śledczy będą ustalać przyczyny tej tragedii.  (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu