Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 16 września. Imieniny: Jagienki, Kamili, Korneliusza
27/07/2021 - 00:05

Tragedia! Nie żyje 45-letnia kobieta. W jej domu wybuchł gaz

W jednym z domów jednorodzinnych w gminie Mszana Dolna z kuchenki ulatniał się gaz. Nagle doszło do wybuchu. Właścicielka, która w tym czasie znajdowała się w pobliżu urządzenia, po kilkugodzinnej walce o życie, zmarła w krakowskim szpitalu.

Te dramatyczne sceny rozegrały się w niedzielny poranek w Łętowem – małej wiosce położonej w gminie Mszana Dolna. W jednym z budynków jednorodzinnych z kuchenki ulatniał się gaz. Nagle doszło do wybuchu. Niestety w tym czasie w domu przebywała 45-letnia właścicielka, która w chwili wybuchu znajdowała się w pobliżu urządzenia, z którego wydobywał się gaz.

Dosłownie już po chwili przed jej domem zaroiło się od służb ratunkowych. Na sygnale przyjechały straże pożarne, pogotowie ratunkowe i policja. Stan poszkodowanej był bardzo ciężki, dlatego medycy wezwali śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Latająca karetka przetransportowała 45-latkę do jednego z krakowskich szpitali. Jak informuje portal Tv28, miała poparzoną większą część ciała i drogi oddechowe. Lekarze robili wszystko co tylko w ich mocy, aby uratować jej życie. Niestety po kilkugodzinnej walce kobieta zmarła.

Limanowscy policjanci wspólnie z prokuratorem ustalają, jak doszło do tej tragedii. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna PSP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu