Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 29 września. Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała
20/10/2017 - 20:35

Tir wiozący kruszywo przewrócił się na drogę [ZDJĘCIA]

Podczas rozładunku tira przewożącego kruszywo, nagle pojazd przechylił się i przewrócił na bok. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

We czwartek (19 października) około godz. 18.19 strażacy z JRG 1 w Nowym Sączu i OSP Jelna zostali wezwani do Siennej. Po przybyciu na miejsce okazało się, że tir przewrócił się na bok.

- Część ciągnika była w powietrzu, a część na boku. Do wywrócenia się tira doszło podczas rozładunku kruszywa – opisują strażacy.

Zobacz także: Jechał na podwójnym gazie. Swoją podróż zakończył na drzewie [ZDJĘCIA]

Część przewożonego kamienia wciąż znajdowała się na naczepie, a część wysypała się na drogę.  Rozładunkiem pojazdu zajmował się sam kierujący. Na szczęście nic mu się nie stało i opuścił pojazd o własnych siłach.

Do Siennej na miejsce zdarzenia przyjechał właściciel samochodu oraz pracownicy firmy wykonującej remont drogi.

- Przewożony materiał został rozładowany z naczepy za pomocą koparki oraz pracowników przydzielonych przez właściciela pojazdu – dodaje oficer dyżurny KM PSP w Nowym Sączu.  

Działania strażaków trwały ponad trzy godziny. Przez ten czas policjanci kierowali ruchem wahadłowo.

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o ciężarówce, która przewróciła się na Obwodnicy Północnej Nowego Sącza powodując zderzenie z pięcioma innymi samochodami. Do szpitala trafiły trzy osoby. Na szczęście zdarzenie w Siennej zakończyło się nieco szczęśliwiej, bo nikt nie ucierpiał.

Zobacz także: Wielki karambol na sądeckiej obwodnicy. Cztery osoby ranne i gigantyczny korek [ZDJĘCIA, WIDEO]

RG [email protected] Fot. PSP Nowy Sacz

Sienna: Tir z kruszywem przewrócił się na bok [ZDJĘCIA]
Podczas rozładunku tira przewożącego kruszywo, nagle pojazd przechylił się i przewrócił na bok. Na szczęście nikomu nic się nie stało. (Fot. PSP Nowy Sącz)


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe