Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
04/02/2024 - 09:15

Tak mu przyłożyła, że skończyło się jazdą do szpitala karetką na sygnale

To była ich pechowa sobota. Ona prowadziła audi, on prowadził volkswagena. Zderzyli się autami w Łososinie Dolnej. Wszystko przez nieuwagę. Skończyło się rozbitymi autami i jazdą do szpitala karetką na sygnale.

Brawura czy brak wyobraźni

Padający śnieg z deszczem, oscylująca wokół zera temperatura, to sprawia, że na drogach Sądecczyzny panują trudne warunki i trzeba jeździć z wyobraźnią. Jej brak może mieć przykre skutki. Przekonało  się o tym dwoje pechowców, którzy zderzyli się w Łososinie Dolnej na słynącej z wypadków DK 75.

czytaj też No szok! Ukradli przez internet 104 miliony złotych 

Przyłożyła mu w tył

Kierowca volkswagena, który jechał od Czchowa  w kierunku Nowego Sącza skręcił w dojazd do stacji benzynowej. Jadąca za nim kobieta, uderzyła swoim audi w tył jego samochodu – mówi dyżurny sadeckiej policji. Z wyjaśnień kobiety wynika, że się po prostu zagapiła.  

Czytaj też Jak to się mogło stać! Zostało im tylko patrzeć jak ich dom trawi ogień 

Mogło być gorzej

Jak dodaje policjant, początkowo wydawało się, że skutki wypadku są o wiele gorsze.  Ostatecznie  okazało się, że kobieta, która trafiła do szpitala, nie została poważnie ranna.

Poza leczeniem czeka ją jeszcze naprawa auta w warsztacie samochodowym, zapłacenie mandatu za spowodowanie wypadku i punkty karne.([email protected]) zdjęcie ilustracyjne, fot. jmDziękujemy za przesłanie błędu