Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
19/01/2024 - 11:00

Stracił kontrolę nad samochodem ciężarowym. W nocy na drodze powiatowej doszło do nieszczęścia

Było ślisko, a on jechał za szybko. To się nie mogło dobrze skończyć. Samochód ciężarowy wpadł w poślizg. Kierowca stracił nad nim kontrolę i doszło do nieszczęścia.

W nocy z czwartku na piątek, około godziny dwudziestej drugiej trzydzieści, w Łostówce koło Mszany Dolnej doszło do poważnego wypadku. Na drodze powiatowej samochód ciężarowy zderzył się z osobowym.

- W wypadku ucierpiały dwie osoby. Obie zostały przewiezione przez pogotowie ratunkowe do szpitala na dodatkowe badania – informują strażacy.

Zobacz też Straszny wypadek w sądeckiej firmie. Młoda kobieta trafiła do szpitala 


Przez kilka godzin na drodze powiatowej w Łostówce były utrudnienia w ruchu. W tym czasie policjanci ustalali, jak doszło do tego nieszczęścia. Jak się okazało, to mężczyzna kierujący samochodem ciężarowym nie zachował ostrożności i doprowadził do wypadku. 

- 41-letni kierujący ciągnikiem siodłowym marki Scania, nie dostosował prędkości, wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego ze Skodą - relacjonuje st. asp. Jolanta Batko z limanowskiej policji. 

Zobacz też Chwile grozy na moście w Nowym Sączu. Zdesperowany mężczyzna chciał skoczyć 


Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca został ukarany przez policjantów mandatem karnym. ([email protected] Fot. OSP Mszana Dolna)Dziękujemy za przesłanie błędu