Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 października. Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
13/10/2021 - 11:05

Sceny, jak z filmu kryminalnego. Zajechali im drogę, potem pobili i okradli

Na drodze krajowej numer 28 w Tymbarku rozegrały się sceny niczym z filmu kryminalnego. Nieznani sprawcy najpierw zajechali im drogę, potem pobili, uszkodzili okulary i samochód, a na koniec ukradli telefony i jak gdyby nigdy nic odjechali.

Limanowscy policjanci szukają sprawców i ustalają, co tak naprawdę wydarzyło się we wtorkowy wieczór na drodze krajowej 28 w Tymbarku. Jak na razie wiadomo jedynie tyle, że dwóch mężczyzn – prawdopodobnie byli to pracownicy jednej z firm budowlanych – jechało dostawczym iveco w kierunku Limanowej.

Gdy przejeżdżali przez Tymbark, drogę zajechał im inny samochód. Nie mieli wyjścia, musieli się zatrzymać. Przestępcy wybiegli z pojazdu, uszkodzili szybę w dostawczaku, a następnie pobili kierowcę i pasażera, niszcząc jednemu z nich okulary. Sprawcy zabrali im dwa telefony komórkowe i jak gdyby nigdy nic odjechali.

- Straty powstałe w wyniku zdarzenia oszacowano na kwotę około 1800 zł – informuje asp. Jolanta Batko z limanowskiej policji.

Jak na razie nie wiadomo, czym kierowali się sprawcy. Nie wiadomo też, czy byli oni znani osobom poszkodowanym.

- Policjanci z Komisariatu Policji w Tymbarku ustalają dokładny przebieg i okoliczności tego zdarzenia – dodaje policjantka. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu