Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 16 lipca. Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
19/05/2019 - 11:15

Samochód wypadł z drogi i uderzył w przepompownię ścieków

W Chełmcu na ulicy Papieskiej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Kierowca Audi zjechał z drogi i uderzył w przepompownię ścieków. Miał sporo szczęścia, bo nic poważnego mu się nie stało.

W sobotni wieczór (18 maja) około godziny 19 w Chełmcu na ulicy Papieskiej doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Samochód marki Audi wypadł z drogi i uderzył w przepompownię ścieków. W tym zdarzeniu brał udział także drugi samochód marki Volkswagen, którym podróżowały dwie osoby. Na szczęście nic im się nie stało, a pojazd nie został uszkodzony. Samochodem Audi jechał sam kierowca. Mężczyzna nie chciał skorzystać z pomocy medycznej.

Zobacz też Dźgnął nożem w klatkę piersiową byłą żonę. Całe zdarzenie widziała córka

Strażacy ustalili, że uszkodzone elementy przepompowni są pod napięciem, a bezpośrednio na nich oparty jest samochód Audi, z którego wyciekały płyny. Na miejscu był obecny właściciel pobliskiego sklepu, który przekazał ratownikom informację, że w budynku częściowo zostało odłączone zasilanie. Strażacy ogrodzili teren taśmą ostrzegawczą, wezwali pogotowie energetyczne oraz osoby odpowiedzialne za przepompownię.

Gdy policjanci zakończyli już czynności dochodzeniowe, uszkodzony pojazd został zabrany przez pomoc drogową i na tym zakończyły się trwające ponad dwie godzin działania. W tym czasie ruch na drodze odbywał się bez żadnych utrudnień.

RG [email protected], Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)