Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 28 września. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
10/08/2017 - 07:00

Przydonica: Spowodowała kolizję, bo była pijana. Dwie osoby trafiły do szpitala

W Przydonicy zderzyły się dwa samochody, którymi podróżowały kobiety. Sprawczyni kolizji była w stanie nietrzeźwości. Sprawa trafi do sądu.

O godz. 12.33 w Przydonicy (gmina Gródek nad Dunajcem) zderzyły się dwa samochody marki Honda Civic i Audi. Pojazdami podróżowali jedynie kierowcy.

Po przybyciu na miejsce  służb ratowniczych jeden z pojazdów ustawiony był na chodniku, a drugi znajdował się na jezdni blokując całkowicie przejazd. Przejeżdżający tamtędy kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami na drodze.

Kto spowodował kolizję?

- Mieszkanka powiatu gorlickiego podróżując samochodem marki Honda Civic nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kobiecie jadącej pojazdem marki Audi i doprowadziła do zderzenia - tłumaczy oficer dyżurny sądeckiej policji.

Zobacz także: DK – 75 znów niebezpieczna. Motocyklista pod kołami tira [ZDJĘCIA]

Obie kobiety trafiły do szpitala z lekkimi obrażeniami ciała. Okazało się jednak, że kierująca Hondą sprawczyni kolizji była w stanie nietrzeźwości, dlatego sprawa będzie miała swój finał w sądzie karnym.

W działaniach ratowniczych wzięli udział strażacy z JRG 1 Nowy Sącz, OSP Gródek nad Dunajcem oraz OSP Przydonica, a także policja i pogotowie ratunkowe.

Byłeś świadkiem wypadku, pożaru albo innego nieszczęśliwego zdarzenia? Prześlij nam zdjęcia na adres: [email protected]

RG [email protected] Fot.PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe