Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 12 lipca. Imieniny: Brunona, Jana, Wery
14/07/2019 - 11:15

Poszukiwania wzdłuż Dunajcu zakończone. Gdzie jest zaginiony Krzysztof Serafin?

Dzisiaj rano zostały wznowione poszukiwania 29-letniego Krzysztofa Serafina z Pisarzowej. Strażacy wspólnie z policjantami i ratownikami sądeckiego WOPR przeczesują zarośla nad Dunajcem. Funkcjonariusze opublikowali wizerunek zaginionego.

Dzisiaj rano zostały wznowione poszukiwania zaginionego 29-letniego mieszkańca Pisarzowej, który w nocy z piątku na sobotę wyszedł z domu, wsiadł do samochodu i odjechał w nieznanym kierunku. Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie policjantom. 

Zobacz też Kurów: gdzie jest zaginiony 29-latek? Poszukiwania w rejonie mostu [ZDJĘCIA]

Funkcjonariusze znaleźli samochód zaginionego mężczyzny w pobliżu mostu w Kurowie, dlatego kilkudziesięciu strażaków i policjantów przeszukiwało wczoraj zarośla nad Dunajcem. Akcja, ze względu na porę nocną została przerwana. Zaginionego mężczyzny nie odnaleziono.

Dzisiaj o godzinie 9.30 wznowiono poszukiwania. Zaginionego 29-latka szukają policjanci i czterech strażaków z Nowego Sącza oraz ratownicy sądeckiego WOPR, którzy pływają po Dunajcu i sprawdzają zarośla przy brzegu. 

Zaginiony Krzysztof Serafin ma około 175 cm wzrostu, zielone oczy, krótkie blond włosy i szczupłą sylwetkę. 

- Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Limanowej pod nr tel. 18 - 33 -79 - 401 lub 112 - apeluje Jolanta Mól z limanowskiej policji. 

Jak udało nam się dowiedzieć od oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu, poszukiwania na Dunajcu zostały przerwane na polecenie policji. Nikogo nie znaleziono. 

RG [email protected], Fot. PSP Nowy Sącz, KPP LimanowaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)