Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
11/10/2023 - 10:55

Poszukiwania mieszkańca Stróż zakończone. Rodzina i policjanci szukali go od wielu miesięcy

Poszukiwania zaginionego mieszkańca Stróż zostały zakończone. Mężczyzna od maja nie dawał znaku życia. Policjantom udało się ustalić miejsce, w którym obecnie przebywa. Dziękujemy za pomoc!

45-letni mieszkaniec Stróż po raz ostatni był widziany 23 kwietnia. W tym dniu wyszedł z domu informując rodzinę, że wyjeżdża do pracy do Niemiec. Regularnie kontaktował się ze swoimi bliskimi. Tak było do maja, gdy nagle kontakt urwał się. Od tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną, a jego miejsce pobytu nie było znane. Zmartwiona rodzina zgłosiła zaginięcie na policję.

Zobacz też Zaginęła 17-letnia Paulina. Ostatni raz była widziana w pobliżu kościoła

Funkcjonariusze przez wiele miesięcy szukali zaginionego 45-latka. Dopiero teraz nastąpił przełom. 

- Prowadzone przez Komisariat Policji w Grybowie poszukiwania zaginionego 45-letniego mieszkańca Stróż zostały zakończone w związku z tym, że ustalono jego miejsce pobytu - poinformowała naszą redakcję kom. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. 

Dziękujemy naszym czytelnikom za udostępnianie na portalach społecznościowych opublikowanego przez nas komunikatu o zaginięciu. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu