Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
25/01/2024 - 10:50

Poślizgnął się i wpadł wprost pod koła autobusu. Dramatyczne sceny na przystanku

Na jednym z przystanków autobusowych w Gorlicach rozegrały się dramatyczne sceny. Nietrzeźwy mężczyzna poślizgnął się i wpadł wprost pod koła ruszającego autobusu. Z urazem ręki został zabrany do szpitala przez pogotowie ratunkowe.


Wszystko wydarzyło się w środę, chwilę po godzinie jedenastej, na ulicy Bieckiej w Gorlicach. Na zatoce autobusowej rozegrały się sceny mrożące krew w żyłach. 41-letni mieszkaniec Gorlic poślizgnął się na chodniku i upadł wprost pod ruszający z miejsca autobus. Kierowca prawdopodobnie nie zauważył go i - jak donosi portal gorlice24 - przejechał mu po ręce. 

Zobacz też Niewyobrażalna tragedia w szpitalu w Nowym Sączu. Mężczyzna wypadł z okna

Świadkowie całego zdarzenia natychmiast wezwali pomoc. Już po chwili na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe i policja. Ratownicy medyczni zabrali poszkodowanego 41-latka do karetki, udzielili mu pomocy, a następnie przewieźli do gorlickiego szpitala. 

Policjanci przebadali kierowcę autobusu alkomatem. Jak się okazało, mężczyzna był trzeźwy. Przebadali również poszkodowanego 41-latka. Mężczyzna wydmuchał 0.80 promila alkoholu. Gorliccy policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu