Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
23/02/2023 - 13:20

Poranny wypadek na sądeckiej „drodze śmierci”. W gminie Łabowa dachował samochód

Droga krajowa 75, która przez niektórych jest nazywana sądecką "drogą śmierci”, jest naprawdę pechowa. Co kilka dni na tej trasie dochodzi do wypadków albo kolizji. Już tyle osób straciło na niej życie. Podróżując tą trasą od Krakowa przez Brzesko, Łososinę Dolną, Nawojową, Łabową i Muszynkę, po drodze co chwilę mija się przydrożne krzyże, które przypominają, że w tych miejscach ktoś zginął. Czasem były to całe rodziny. Dzisiaj rano na krajówce znów doszło do nieszczęścia.

Było kilka minut po godzinie szóstej, jak na trasie łączącej Nowy Sącz z Muszynką i Słowacją doszło do groźnie wyglądającego wypadku. W miejscowości Roztoka Wielka dachował Ford Focus. Samochód zatrzymał się w głębokim rowie do góry kołami.

Zobacz też Wysokie. Wypadek na DK-28. Samochód zderzył się z ciężarówką [ZDJĘCIA]

Autem kierowała kobieta, która po wypadku skarżyła się na dolegliwości. Załoga pogotowia ratunkowego, która po chwili dotarła na miejsce, udzieliła jej pomocy medycznej. 

Przez jakiś czas na krajówce były utrudnienia. Ruch odbywał się wahadłowo. ([email protected] Fot. Rafał Doroczyński, OSP Nowa Wieś - dziękujemy!)Dziękujemy za przesłanie błędu