Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 22 października. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
16/09/2020 - 11:30

Policjanci odnaleźli zaginioną 39-latkę. Leżała nieprzytomna w zaroślach

Policjanci odnaleźli zaginioną mieszkankę Giebułtowa, o której pisaliśmy wczoraj na łamach "Sądeczanina". Kobieta leżała nieprzytomna w zaroślach w głębi lasu. Aż strach pomyśleć, jak mogła zakończyć się ta historia, gdyby policjanci w porę jej nie odnaleźli.

39-latka ostatni raz była widziana w niedzielę 13 września. W tym dniu między godziną 12 a 18 wyszła z domu, wsiadła do czarnego Volkswagena Golfa i odjechała w nieznanym kierunku. Nie wróciła na noc do domu i nie skontaktowała się z bliskimi, dlatego zaniepokojona rodzina poinformowała policję.

Zobacz też Wsiadła do samochodu i odjechała. Ślad po niej zaginął

Policjanci niezwłocznie podjęli akcję poszukiwawczą, dzięki czemu zaginiona została odnaleziona już po kilku godzinach od otrzymanego zgłoszenia.

- W pierwszej kolejności mundurowi odnaleźli pojazd, którym zaginiona się poruszała, wówczas wytypowali tereny leśne znajdujące się w okolicy i je dokładnie przeczesali. 39-latkę odnalazł jeden z patroli Komisariatu Policji w Zielonkach – informują policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Kobieta leżała nieprzytomna w zaroślach w głębi lasu około 300 metrów od ścieżki. Policjanci natychmiast udzielili jej pierwszej pomocy, układając ją w bezpiecznej pozycji i okrywając folią termoizolacyjną. Na miejsce niezwłocznie wezwali karetkę pogotowia, monitorując do czasu jej przyjazdu funkcje życiowe 39-latki. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował kobietę do szpitala.

Zobacz też 39-latka z Giebułtowa wraca do zdrowia. Policjanci wykluczyli uprowadzenie

Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności zaginięcia. Bardzo dziękujemy za pomoc w poszukiwaniach poprzez udostępnianie opublikowanego na naszej stronie komunikatu. ([email protected] Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)