Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
11/11/2021 - 13:10

Pod osłoną nocy próbowali ukraść paliwo z koparki. Wpadli na gorącym uczynku

Pod osłoną nocy próbowali ukraść paliwo z zaparkowanej w pobliżu drogi koparki. Mieli jednak pecha, bo akurat tamtędy przejeżdżał grybowski dzielnicowy, który przyłapał ich na gorącym uczynku. Obaj odpowiedzą teraz za kradzież z włamaniem.

Kilka dni temu, a dokładnie 7 listopada, mł. asp. Artur Rycek z grybowskiego komisariatu policji, wracając do domu po służbie, między Polną a Szalową zauważył, że przy zaparkowanej w pobliżu drogi koparce stoi dwóch mężczyzn. Obaj na widok nadjeżdżającego samochodu schowali się za maszyną.

Policjant podejrzewał, że to prawdopodobnie złodzieje paliwa, dlatego bez wahania zatrzymał się i poprosił kolegów o wsparcie. Dosłownie już po chwili pojawił się patrol z Grybowa i Bobowej.

Mundurowi w pobliżu maszyn znaleźli młotek, kanister i gumowy przewód podpięty do koparki. Jak się okazało, obaj zatrzymani mężczyźni byli nietrzeźwi – mieli w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Teraz sprawcy odpowiedzą za usiłowanie kradzieży z włamaniem. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna Pixabay)







Dziękujemy za przesłanie błędu