Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 2 czerwca. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
02/03/2023 - 12:30

Pilne! W tajemniczych okolicznościach zaginął Szymon Chrupek. 26-latek wyszedł z hotelu i zniknął bez śladu

W tajemniczych i dziwnych okolicznościach zaginął 26-letni Szymon Chrupek, który jest mieszkańcem Skrzyszowa. Mężczyzna od tygodnia nie daje znaku życia. Szuka go zmartwiona rodzina i policja. Każda informacja może być na wagę złota.

26-letni Szymon Chrupek pochodzi ze Skrzyszowa, ale od roku przebywa w Atenach w Grecji. Często jednak przyjeżdżał do Polski na urlop i kontaktował się ze swoją rodziną. Tak było aż do dnia, w którym zaginął w tajemniczych i dziwnych okolicznościach.

Zaginął Szymon Chrupek ze Skrzyszowa 

Zobacz też Jechała za szybko, teraz grozi jej 10 lat więzienia. Nie uwierzycie, co zrobiła!

W nocy z 20 na 21 lutego mężczyzna opuścił hotel pracowniczy w Atenach, nikomu nie mówiąc gdzie się udaje i kiedy zamierza wróci. Choć minął już tydzień, wciąż nie wrócił do hotelu i do swojego rodzinnego domu w Skrzyszowie. Do tej pory nie skontaktował się ze swoją rodziną i przyjaciółmi, którzy bardzo się o niego martwią i tęsknią za nim. Jego bliscy nie mają pojęcia, gdzie teraz może przebywać i  co się z nim dzieje. Obawiają się, że mogło mu się stać coś strasznego.

Zaginiony 26-latek ma 180 cm wzrostu, ciemne, krótkie włosy i brązowe oczy. Ma lekko skrzywiony nos, a na zewnętrznej stronie jednej dłoni ma widoczny ślad po oparzeniu. Mężczyzna nie zabrał ze sobą telefonu komórkowego i dokumentów.   

Zobacz też Co się stało w Siedlcach? Strażacy pędzili na sygnale na cmentarz

Sądeczanie coraz częściej szukają pracy poza granicami Polski. Wiele osób pracuje w Grecji. Być może ktoś widział w ostatnich dniach zaginionego 26-latka albo wie, gdzie teraz przebywa. Policjanci czekają na wszelkie informacje pod numerem telefonu 112 albo 47 831 21 22. Każda informacja może być cenna. ([email protected] Fot. SOS Zaginięcia, Zaginieni przed laty)Dziękujemy za przesłanie błędu