Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 24 października. Imieniny: Arety, Marty, Marcina
28/02/2020 - 16:40

Okradła drogerie na blisko 10 tys. zł. Złodziejka jest już w rękach policji

Znalazła sposób na zarobienie dużych pieniędzy w krótkim czasie. Okradając sądeckie i gorlickie drogerie zarobiła blisko 10 tysięcy złotych. Myślała, że pozostanie bezkarna. Myliła się. Policjanci zatrzymali ją i postawili zarzuty. Teraz o jej losie zadecyduje sąd.

Kobieta okradała drogerie w galeriach handlowych na terenie Nowego Sącza i Gorlic. Wykorzystując nieuwagę personelu, zabierała z półki upatrzone towary, chowała je w ubraniu, a następnie wychodziła. W ten sposób, w półtora miesiąca złodziejka ukradła 33 opakowania markowych perfum. Nie pogardziła też eklektyczną szczoteczką do zębów, podkładem i paletą cieni. Jej łupem padł towar o łącznej wartości 9700 złotych.

- Funkcjonariusze ustalili, że osiem kradzieży sklepowych, do których doszło w ubiegłym roku w sądeckich i gorlickich drogeriach odpowiada 23-letnia sądeczanka – wyjaśnia asp. Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy sądeckiej policji.

 Złodziejka została już zatrzymana i usłyszała zarzuty kradzieży. Grozi jej nawet pięć lat więzienia.

- 23-latka dopuściła się zarzucanych jej czynów w krótkim odstępie czasu, sąd może orzec zwiększony wymiar kary – dodaje policjantka.

RG [email protected] Fot. Ilustracyjna Komenda Stołeczna PolicjiDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)