Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 października. Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
14/09/2021 - 14:15

Nożem rozciął sobie brzuch. Rodzina znalazła go całego zakrwawionego

Był tak zdesperowany, że chciał skończyć ze swoim życiem. Nożem rozciął sobie brzuch. Rodzina znalazła go całego zakrwawionego na trawie niedaleko domu.

Dramat rozegrał się dzisiaj rano po godzinie siódmej w Ptaszkowej. Jeden z mieszkańców chciał skończyć ze swoim życiem. Był tak zdesperowany, że nożem rozciął sobie brzuch. Leżał na trawie niedaleko domu. Był cały zakrwawiony. Znaleźli go członkowie rodziny i to właśnie oni wezwali pomoc.

Już po chwili na sygnale przyjechały straże pożarne z Ptaszkowej i Nowego Sącza. Ranny mężczyzna był przytomny i bardzo pobudzony. Strażacy udzielili mu pomocy, a następnie przekazali pod opiekę załogi pogotowia ratunkowego, która dotarła na miejsce. Ratownicy medyczni przewieźli do szpitala ciężko rannego mężczyznę.

Jak na razie nie wiadomo, dlaczego 46-latek próbował targnąć się na własne życie. Być może miał jakiś problem, którego nie umiał samodzielnie rozwiązać, a może cierpiał na depresję. Ustalaniem przyczyn zajmują się policjanci. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu