Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 1 listopada. Imieniny: Konrada, Seweryny, Wiktoryny
03/10/2017 - 09:55

Nowy trop w poszukiwaniach zaginionego Adama Koncewicza. Widzieli go w Krościenku

Zaginionego 17-latka widziano ponoć jak w dniu zaginięcia wysiadał z busa w centrum Krościenka nad Dunajcem. Gdzie Adam Koncewicz jest teraz?

Od kilku dni policja i rodzina szuka zaginionego Adama Koncewicza z Tęgoborzy, który wyszedł z domu w piątek (29 września) w godzinach porannych na busa, aby dojechać do szkoły. 17-latek wysiadł na przystanku na ul. Batorego w Nowym Sączu około godz. 7.20. Od tej pory ślad po nim zaginął.

Zobacz także: Gdzie jest 17-letni Adam Koncewicz z Tęgoborzy? Wyszedł z domu i ślad po nim zaginął

Sądecka policja trafiła na kolejny trop.

- Poszukiwany przez rodzinę i sądecką policję 17-latek był widziany w dniu zaginięcia (29 września) w Krościenku nad Dunajcem, gdy około godziny 10.40 wysiadał z autobusu w centrum miasta – informuje Iwona Grzebyk-Dulak z sądeckiej policji.

Wciąż jednak nie wiadomo, gdzie przebywa teraz. Być może poszedł w góry, pojechał do sąsiadujących z Krościenkiem miejscowości albo przebywa w jednym z tamtejszych pensjonatów.

Zobacz także: Zaginął 17-letni Adam! Widzieliście go? Pomóżcie w poszukiwaniach!

Każdy, kto tylko widział chłopca albo ma informacje, które pomogłyby policji w jego odnalezieniu, proszony jest o kontakt.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionego prosimy przekazywać do policjantów prowadzących sprawę, pod numery telefonów: (18) 4424650, lub (18) 4424651 lub też pod numer alarmowy 997.

 Przypomnijmy! W dniu zaginięcia 17-latek ubrany był w granatowe spodnie dżinsowe, szarą kurtkę z niebieskimi zamkami oraz sportowe buty z zielonymi podeszwami. Miał ze sobą plecak w drobną, szarą kratkę, bez emblematów. Adam Koncewicz ma około 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, jasne włosy, niekiedy uczesane na czoło i jasne oczy.

RG [email protected] Fot. Rodzina zaginionegoDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)