Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 8 marca. Imieniny: Beaty, Juliana, Wincentego
20/02/2021 - 16:25

Nowy Sącz: Pożar domu przy ulicy Starowiejskiej. Jedna osoba w szpitalu

Przy ulicy Starowiejskiej płonął garaż. Ogień rozprzestrzenił się również na poddasze domu jednorodzinnego. Jedna osoba w wyniku odniesionych obrażeń została zabrana do szpitala. Na miejscu pracowałi łącznie osiem zastępów straży pożarnej.

Wcześniej pisaliśmy o pożarze garażu w Kamionce Wielkiej, do którego doszło w piątek w nocy. Niestety, w sobotę mieliśmy do czynienia z podobną sytuacją. Przy ulicy Starowiejskiej w Nowym Sączu również palił się garaż. Sytuacja była jednak dużo poważniejsza.

Zobacz także: Pożar garażu w Kamionce Wielkiej. Spłonęły dwa samochody [ZDJĘCIA]

Ogień rozprzestrzenił się bowiem również na poddasze domu jednorodzinnego. Podczas akcji ratowniczej strażacy musieli zachować szczególną ostrożność , ze względu na panele fotowoltaiczne, które znajdowały się na dachu. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń, jedna osoba została zabrana do szpitala. Na miejscu pracowało sześć zastępów straży pożarnej z Nowego Sącza i dwa zastępy OSP Mystków.

Zobacz także: Pożar w sądeckiej firmie. W hali produkcyjnej zapalił się wózek widłowy[ZDJĘCIA]

Działania strażaków na miejscu zdarzenia się już zakończyły. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: 112malopolska.pl)Dziękujemy za przesłanie błędu

Marcowy miesięcznik Sądeczanin 2021