Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 23 listopada. Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa
05/09/2017 - 11:20

Nowy Sącz: Motocyklista przegrał starcie z osobówką - trafił do szpitala

Samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Do kolizji doszło w poniedziałkowy wieczór na ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu. Motocyklista został zabrany do szpitala.

W poniedziałek (4 września) około godz. 17.55 dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu. Już po chwili na miejsce przybył zastęp strażaków z JRG 1 w Nowym Sączu, a także policja i pogotowie ratunkowe.

Okazało się, że doszło do zderzenia czołowo – bocznego skutera i samochodu osobowego. Zarówno autem, jak i motocyklem podróżowali sami kierujący.  

Kierowca samochodu nie uskarżał się na żadne dolegliwości. Motocyklista natomiast znajdował się na poboczu w pozycji siedzącej i narzekał na ból, dlatego został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

Zobacz także: O krok od tragedii. Autobus z pasażerami zderzył się z osobówką i przewrócił do rowu. Dwie osoby trafiły do szpitala

Kto zawinił?

- Mężczyzna kierujący samochodem marki Fiat nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście i doprowadził do zderzenia. Obaj kierowcy byli trzeźwi, a sprawca kolizji został ukarany mandatem – informuje oficer dyżurny sądeckiej policji.

Działania służb ratowniczych trwały godzinę.

RG [email protected] Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu