Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 października. Imieniny: Angeli, Przemysława, Zenobii
08/09/2017 - 09:00

Nowy Sącz: Co wydarzyło się na ul. Węgierskiej? Kierowcy stali w gigantycznym korku

Chevrolet Aveo zderzył się z Citroenem. Do zdarzenia doszło na ul. Węgierskiej w Nowym Sączu kilka minut po godz. 15. Nie trzeba było długo czekać, aby utworzył się gigantyczny korek.

Sądeckie służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na ul. Węgierskiej w Nowym Sączu. Już po kilku minutach na miejsce przybyli strażacy, policjanci i ratownicy medyczni. Okazało się, że zderzyły się dwie osobówki marki Chevrolet Aveo i Citroen.

Zobacz także: Płonąca ciężarówka na Alejach Piłsudskiego!

Do kolizji doszło na prostym odcinku drogi. Kto zawinił? Oto zapytaliśmy policjantów.

- Kierująca pojazdem Chevrolet nie zachowała bezpiecznej odległości od pojazdu i uderzyła w tył poprzedzającego ją samochodu.

Samochodami podróżowały cztery osoby. Córka kobiety podróżującej Chevroletem z lekkimi obrażeniami ciała została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Pozostałe osoby nie uskarżały się na żadne dolegliwości.

Zobacz także: Nowy Sącz: Motocyklista przegrał starcie z osobówką - trafił do szpitala

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi, a sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym. Uszkodzone pojazdy blokowały jeden pas drogi, która i tak w tych godzinach codziennie jest zakorkowana, dlatego kierowcy musieli uzbroić się w cierpliwość.

RG [email protected] Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)