Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 23 listopada. Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa
13/05/2020 - 12:20

Nocny dramat w Bartkowej Posadowej. Samochód wypadł z drogi i runął ze skarpy

Samochód wypadł z drogi i runął ze skarpy. Pojazd zatrzymał się w zaroślach. Kierowca, który podróżował tym autem, mimo wszystko miał sporo szczęścia, bo wyszedł z tego wypadku bez szwanku.

Była godzina 21.30, jak oficer dyżurny sądeckiej straży pożarnej otrzymał dramatyczne zgłoszenie. Osoba dzwoniąca widziała, jak po drugiej stronie Jeziora Rożnowskiego w pobliżu starego hotelu, samochód runął ze skarpy. Świadek nie wiedział jednak czy ktoś ucierpiał w tym wypadku.

Zobacz też Potknął się i wpadł pod ciągnik. Nieszczęśliwy wypadek w Męcinie

We wskazane miejsce w Bartkowej Posadowej natychmiast ruszyli strażacy z Nowego Sącza, Gródka nad Dunajcem i Rożnowa. Okazało się, że alarm nie był fałszywy. Honda Civic, którą podróżował mężczyzna, wypadła z drogi i zatrzymała się w zaroślach. Pojazd uszkodził ogrodzenie znajdującej się w pobliżu posesji.

Kierowca – mimo wszystko - miał sporo szczęścia. Nic poważnego mu się nie stało. Wyszedł samodzielnie z uszkodzonego auta i nie chciał skorzystać z pomocy medyków. Strażacy zabezpieczyli pojazd i na tym zakończyli akcję. Na miejscu pozostali policjanci, którzy ustalali, jak doszło do tego wypadku.

RG [email protected], Fot. OSP Gródek nad DunajcemDziękujemy za przesłanie błędu