Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
18/03/2022 - 15:50

Nieszczęśliwy wypadek w sądeckiej firmie. Ranny pracownik trafił do szpitala

W jednej z sądeckich firm przy ulicy Węgierskiej doszło do nieszczęśliwego wypadku. Arkusz blachy znajdującej się na palecie, spadł jednemu z pracowników na nogę. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności nieszczęśliwego wypadku, który dzisiaj przed godziną czternastą, wydarzył się w jednej z firm przy ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas wykonywania pracy, arkusz blachy znajdującej się na palecie,  spadł jednemu z pracowników  na nogę – powiedziała „Sądeczaninowi” kom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji.

Zobacz też Omal nie pozabijał siebie i innych. Po wypadku próbował ukryć się w lesie

Ciężko ranny pracownik został przewieziony przez ratowników medycznych do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Sączu.

Na terenie firmy cały czas pracują policjanci, którzy wykonują czynności procesowe. O wypadku została poinformowana także Państwowa Inspekcja Pracy.

- Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia są ustalane – dodaje policjantka. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu