Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 12 kwietnia. Imieniny: Juliusza, Lubosława, Wiktoryny
30/05/2022 - 11:50

Nieszczęśliwy wypadek. Mężczyzna odciął sobie palce szlifierką

Podczas prac domowych doszło do nieszczęśliwego wypadku. Mieszkaniec powiatu nowotarskiego odciął sobie palce szlifierką. To był straszny widok. Mężczyzna bardzo mocno krwawił. Musiał szybko trafić do szpitala, a o tej porze dnia na mieście był duży ruch. Z pomocą poszkodowanemu ruszyli policjanci.

Policjanci już wiele razy udowodnili, że zawsze można liczyć na ich pomoc, tym razem było podobnie. Bez chwili zawahania pośpieszyli na ratunek mieszkańcowi powiatu nowotarskiego, który podczas prac domowych, odciął sobie palce szlifierką.

Zobacz też Wypadek autobusu szkolnego w Roztoce. Są ranni. Dzieci jechały na wycieczkę

Mężczyzna tracił bardzo dużo krwi i musiał jak najszybciej trafić do szpitala. Jego życie było zagrożone. Syn próbował zawieźć rannego tatę do lekarza, ale o tej porze w Nowym Targu codziennie jest duży ruch, a żeby dotrzeć do szpitala, musiał przejechać całe miasto.

W drodze do szpitala, na ulicy Ludźmierskiej mężczyźni napotkali policjantów, którzy legitymowali zatrzymaną osobę. Funkcjonariusze bez chwili wahania podjęli decyzję o eskorcie samochodu z rannym do szpitala. Dzięki mundurowym, poszkodowany mężczyzna już po chwili był na miejscu. Tam zajęli się nim lekarze, którzy zatamowali krwotok. ([email protected] Fot. Ilustracyjna Pixabay) Dziękujemy za przesłanie błędu