Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 13 kwietnia. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
26/04/2022 - 08:10

Nie żyje 37-letni mieszkaniec gminy Łabowa. Miał dwie rany postrzałowe

Popełnił samobójstwo? A może to był nieszczęśliwy wypadek? Znaleźli go z dwiema ranami postrzałowymi. Lekarze walczyli o jego życie, ale jego stan był bardzo ciężki. 37-letni mieszkaniec gminy Łabowa zmarł w szpitalu.

Tuż przed samymi świętami wielkanocnymi, 9 kwietnia, na terenie gminy Łabowa doszło do tragedii. W jednym z domów mieszkańcy znaleźli mężczyznę z dwiema ranami postrzałowymi. W bardzo ciężkim stanie został przewieziony do szpitala w Nowym Sączu. Lekarze walczyli o jego życie, ale niestety nie udało im się. 37-letni mieszkaniec gminy Łabowa zmarł w szpitalu.

- W miejscu zamieszkania mężczyzny, policjanci wykonali czynności procesowe, pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu, które wstępnie wykluczyły, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby – powiedziała naszej redakcji kom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji.

Zobacz też Zostawiła list pożegnalny. Ciało matki i niemowlęcia znaleźli w studni 

Decyzją prokuratora, ciało 37-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. W jego domu śledczy znaleźli wiatrówkę wraz ze śrutami. Prawdopodobnie to właśnie z niej mężczyzna postrzelił się. Nie wiadomo jednak, czy to był nieszczęśliwy wypadek czy może samobójstwo.

- Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są wyjaśniane w toku prowadzonego śledztwa  przez Prokuraturę Rejonową w Nowym Sączu – dodaje policjantka. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu