Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
14/02/2023 - 15:05

Nie żyje 36-letni policjant, osierocił dwójkę małych dzieci. "Jego śmierć jest ogromnym ciosem"

Policjanci z Małopolski są w żałobie. 14 lutego zmarł mł. asp. Artur Tomczak, który miał zaledwie 36 lat. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę - żonę i dwójkę małych dzieci.

Zmarł mł. asp. Artur Tomczak. Miał 36 lat. 

Nie żyje mł. asp. Artur Tomczak, który od czternastu lat pełnił służbę w tarnowskiej policji. W ostatnim czasie zajmował stanowisko referenta ogniwa kryminalnego Komisariatu Policji w Żabnie. Miał zaledwie 36 lat. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku żonę i dwójkę małych dzieci.

- Dał się poznać, jako dobry policjant i kolega. Jego śmierć jest ogromnym ciosem dla kochających go najbliższych oraz wszystkich tych, którzy go znali i cenili - tak wspominają go funkcjonariusze z Tarnowa, z którymi na co dzień pracował. 

Zobacz też „Dla Ciebie zginął żołnierz, strażak, policjant, a dla mnie tata”. Tę wystawę trzeba zobaczyć

Kondolencje rodzinie zmarłego policjanta złożyło kierownictwo Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, Komisariatu Policji w Żabnie  a także policjanci i pracownicy policji garnizonu tarnowskiego.

Jak na razie nie jest jeszcze znana data pogrzebu zmarłego policjanta. ([email protected] fot. KMP Tarnów)Dziękujemy za przesłanie błędu