Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 1 grudnia. Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
22/11/2022 - 19:00

Na drodze szklanka i doszło do nieszczęścia. Kierowca był bezradny

Na drodze było bardzo ślisko. Kierowca dostawczaka stracił kontrolę nad samochodem i doszło do nieszczęścia. Pojazd zjechał z drogi, wpadł do rowu i dachował. Jakby tego było mało, w auto uderzył jeszcze samochód osobowy.

Było kilkanaście minut po godzinie czternastej, jak w powiecie gorlickim na pograniczu Lipinek i Pagorzyny, doszło do wypadku. Na drodze biegnącej tuż obok lasu była szklanka. Kierowca dostawczaka wpadł w poślizg i stracił nad nim kontrolę. Pojazd zjechał z drogi, wpadł do rowu i dachował, zatrzymując się częściowo na boku, a częściowo na dachu.

Zobacz też Ogromny pożar na Sądecczyźnie. Strażacy od wielu godzin walczą z ogniem [ZDJĘCIA] 

Jakby tego było mało, w dostawczaka uderzył jeszcze samochód osobowy. Kobieta, która nim kierowała, widząc całe zdarzenie przestraszyła się i straciła kontrolę nad pojazdem, który również zatrzymał się w rowie. 

Choć wypadek wyglądał bardzo groźnie, na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Nikt nie został zabrany do szpitala. Na miejscu wypadku cały czas pracują policjanci. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. ([email protected] Fot. Kamil Bielakiewicz / Gorlice 998)Dziękujemy za przesłanie błędu