Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 3 lutego. Imieniny: Błażeja, Joanny, Telimeny
30/03/2018 - 10:05

Marihuana, tabletki ecstasy i sprzęt do produkcji konopii - limanowscy policjanci zatrzymali 5 osób

W poniedziałek, 26 marca, limanowscy policjanci znaleźli, w jednym z domów na terenie gminy Limanowa, ponad 380 gram suszu roślinnego w różnych postaciach oraz kilka sztuk tabletek ecstasy. Zatrzymano pięć osób.

Limanowscy policjanci w jednym z domów na terenie gminy Limanowa znaleźli ponad 380 gram suszu roślinnego w różnych postaciach oraz kilka sztuk tabletek ecstasy. Wstępne badanie testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczony susz roślinny to marihuana. Podczas przeszukania w jednym z pomieszczeń znaleziono i zabezpieczono również sprzęt służący do uprawy konopi indyjskich. Do policyjnego aresztu trafiło 4 mężczyzn w wieku 17, 28, 19 i 28 lat oraz 19-letnia kobieta.

Zobacz też: To właśnie ten film nakręcono 18 lat temu w Tymbarku [Wideo]

Po przesłuchaniu w limanowskiej prokuraturze 4 osoby z 5 zatrzymanych usłyszały zarzuty. Piąta osoba - 19-letni mężczyzna, po weryfikacji udziału w procederze został zwolniony. 

- 28 marca decyzją prokuratora wobec podejrzanych trzech mężczyzn i kobiety zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, ponadto wobec 28-letniego mieszkańca Limanowej zastosowano również poręczenie majątkowe w kwocie 2 tysięcy złotych. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie, gdzie podejrzani wkrótce odpowiedzą za popełnione przestępstwa m.in. uprawianie, posiadanie oraz wprowadzenie do obrotu narkotyków - informuje mł. asp. Jolanta Mól, rzecznik prasowy limanowskiej policji

Zobacz też: Będą medale i tytuły "Za zasługi dla Miasta Limanowa". Kto wśród wyróżnionych?

[email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu