Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 23 listopada. Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa
20/09/2020 - 13:15

Makabryczne odkrycie. Wędkarz wybrał się na ryby, w jeziorze znalazł zwłoki

Co się wydarzyło w Bartkowej-Posadowej? Na to pytanie będą próbowali znaleźć odpowiedź sądeccy policjanci wspólnie z prokuratorem. Dzisiaj rano w tej miejscowości w Jeziorze Rożnowskim znalezione zostały zwłoki mężczyzny.

To był tragiczny poranek w Bartkowej-Posadowej. Przed godziną ósmą wędkarz, który łowił ryby na Jeziorze Rożnowskim, zauważył ciało mężczyzny. Natychmiast powiadomił o tym służby ratunkowe. We wskazane miejsce ruszyły straże pożarne z Gródka nad Dunajcem i Nowego Sącza, a także policja i pogotowie ratunkowe.

- Zwłoki mężczyzny znajdowały się około 2-3 metry od brzegu. Na polecenie policjantów wyłowiliśmy je – wyjaśnia oficer dyżurny straży pożarnej w Nowym Sączu.

Zobacz też Przyjechał do lasu w Bukowcu na grzyby. Tam doszło do tragedii

Jak się okazało, było to ciało 56-letniego mężczyzny. Jak na razie nie wiadomo, co było przyczyną jego śmierci. Na miejscu pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wspólnie z prokuratorem. Wstępnie wykluczono możliwość, aby ktoś mógł się przyczynić do śmierci 56-latka. W najbliższych dniach prawdopodobnie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

- Wszelkie okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym śledztwie – poinformowała naszą redakcję asp. szt. Barbara Szczerba z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

To już kolejna tragedia w ostatnich dniach na Sądecczyźnie. W piątkowy wieczór w lesie w Bukowcu (gmina Korzenna) znalezione zostały zwłoki grzybiarza. Jak na razie nie wiadomo co było przyczyną jego śmierci. ([email protected] Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu