Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
18/09/2020 - 12:00

Makabryczne odkrycie o poranku. 47-letniego mężczyzny nie udało się uratować

Jak zginął 47-letni mężczyzna? Czy ktoś przyczynił się do jego śmierci, czy może był to nieszczęśliwy wypadek? Jak na razie wszystkie te pytania pozostają bez odpowiedzi. Wszelkie wątpliwości rozwieją wyniki sekcji zwłok.

Tragicznie rozpoczął się piątek w Bystrej – małej wiosce położonej niedaleko Gorlic. Po godzinie siódmej mieszkanka tejże miejscowości zauważyła mężczyznę leżącego w potoku. Natychmiast zadzwoniła pod numer alarmowy i wezwała pomoc. Miała nadzieję, że uda się go jeszcze uratować.

Zobacz też Tragedia koło Limanowej. Kobieta znalazła w potoku zwłoki mężczyzny

Błyskawicznie na miejscu pojawili się strażacy z Bystrej oraz Gorlic, a także pogotowie ratunkowe i policja. Niestety mimo reanimacji,  nie udało się przywrócić akcji serca mężczyzny. Jak się okazało, był to 47-letni mieszkaniec Bystrej.

- Na miejscu pracują policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej pod kierunkiem prokuratora – poinformował naszą redakcję asp. sztab. Grzegorz Szczepanek.

Decyzją prokuratora, ciało 47-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, których wyniki pomogą śledczym w ustaleniu przyczyn i okoliczności tej tragedii. ([email protected] Fot. Ilustracyjna PSP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)