Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
11/10/2021 - 15:35

Który to już raz? Znów ciężarówka zaklinowała się pod wiaduktem na ul. Zielonej

Trudno zliczyć, ile ciężarówek zaklinowało się do tej pory pod wiaduktem na ulicy Zielonej w Nowym Sączu. Dzisiaj w tym miejscu utknął kolejny nieszczęśnik, który wstrzymał przejazd pod wiaduktem na długi czas. W tej chwili w tym miejscu nie ma już żadnych utrudnień.

Dzisiaj kwadrans przed godziną dwunastą, pod wiaduktem na ulicy Zielonej w Nowym Sączu, znów zaklinowała się ciężarówka. Kierowca najwyraźniej źle ocenił wysokość naczepy. Myślał, że zmieści się pod wiaduktem. Niestety tak się nie stało. Pojazd zaklinował się. Przez kilkadziesiąt minut na ulicy Zielonej były utrudnienia w  ruchu i tworzyły się korki.

- Kierujący samochodem ciężarowym marki iveco nie zastosował się do znaku B-16, a więc do zakazu wjazdu pojazdów o wysokości ponad 3,25 metra. Został ukarany mandatem - powiedział nam oficer dyżurny sądeckiej policji. Pod wiaduktem na ulicy Zielonej nie ma już żadnych utrudnień. Ruch odbywa się płynnie.

Trudno zliczyć, ile ciężarówek do tej pory zaklinowało się pod tym wiaduktem. Niemal co kilka tygodni w tym miejscu dochodzi do podobnych sytuacji. Choć przed wiaduktem są postawione znaki informujące o ograniczeniu co do wysokości pojazdu, ale najwyraźniej nie wszyscy kierowcy zwracają na nie uwagę i kończy się to właśnie tak jak dzisiaj. ([email protected] Fot. Sądeckie Drogi / p. Antoni)Dziękujemy za przesłanie błędu