Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
18/03/2023 - 08:15

Koszmarny wypadek. 15-latka wypadła z jedenastego piętra w bloku

Koszmarny wypadek w Krakowie. 15-latka wypadła z jedenastego piętra w bloku. Przechodzące w pobliżu osoby, znalazły ją na trawniku nieprzytomną. Lekarze walczą o jej życie.

Te dramatyczne sceny rozegrały się w piątkowy poranek, około godziny siódmej, na osiedlu Na Kozłówce w Krakowie. Osoby spacerujące ulicą Spółdzielców, zauważyły leżącą na trawniku nieprzytomną 15-latkę. Natychmiast chwyciły za telefon i wezwały pomoc. Już po chwili na miejsce dotarła karetka pogotowia ratunkowego i policja.

Zobacz też Tragiczny wypadek na budowie. Pracownik zginął w straszny sposób  

Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanej nastolatce i w bardzo ciężkim stanie przewieźli ją do krakowskiego szpitala, gdzie teraz lekarze walczą o jej życie.

Jak donosi portal Eska, z policyjnych ustaleń wynika, że 15-latka wypadła z bloku, w którym mieszkała. Prawdopodobnie spadła z wysokości jedenastego piętra. Śledczy wykluczyli, by ktoś mógł się przyczynić do tej tragedii.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają przyczyny i okoliczności tego nieszczęścia. ([email protected] fot. Ilustracyjna Pixabay)Dziękujemy za przesłanie błędu