Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
23/01/2019 - 10:45

Kolizja za kolizją. Samochody uszkodzone, ranni w szpitalu [ZDJĘCIA]

Wtorek 22 stycznia był bardzo pracowitym dniem dla sądeckich służb ratunkowych. Już od samego rana strażacy, policjanci i ratownicy medyczni byli wzywani do kolizji, do których doszło na ulicach Nowego Sącza.

Kilka minut przed godziną 10 pośpieszyli na ulicę Szarych Szeregów, gdzie zderzyły się dwa samochody. Pojazdami podróżowało łącznie pięć osób. Załoga pogotowia ratunkowego, która już po kilku minutach była na miejscu, przebadała wszystkich poszkodowanych i udzieliła im pomocy medycznej. Aż trzy osoby zostały przetransportowane do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Sączu. Uszkodzone samochody znajdowały się częściowo na chodniku, a częściowo na jezdni. Droga była całkowicie zablokowana.

Około godziny 13 służby ratunkowe znów zostały postawione na równe nogi. Na rondzie Solidarności zderzyły się dwie osobówki. Jeden z pojazdów uderzył  w znak. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zobacz też Kraksa na rondzie Solidarności. Zderzyły się dwie osobówki

O godzinie 18.30 doszło do kolejnej kraksy, tym razem na ulicy Młyńskiej. Na rondzie koło szpitala zderzyły się dwa samochody osobowe marki Opel i Renault. Autami podróżowały trzy osoby. Wszystkie opuściły pojazdy o własnych siłach i nie skarżyły się na żadne dolegliwości.

- Jeden z pojazdów znajdował się na pasie zieleni, drugi częściowo blokował pas jezdni – opisują strażacy. Przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia w ruchu, Funkcjonariusze ustalali, jak doszło do tego zdarzenia. Gdy zakończyli czynności dochodzeniowe, strażacy usunęli uszkodzone samochody na pobocze.


RG [email protected] Fot. PSP Nowy Sącz / E. Kowalski

Kolizja za kolizją. Samochody uszkodzone, ranni zabrani do szpitala
Fot. PSP Nowy Sącz / Eryk Kowalski


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020