Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 13 grudnia. Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
07/06/2017 - 05:30

Kolejne zwłoki w Dunajcu. 41-latek miał wypadek czy to było samobójstwo?

Do dramatu doszło w Jazowsku w gminie Łącko. Ratownicy otrzymali wezwanie 6 czerwca. Ciało mężczyzny zauważył przypadkowy świadek. Policja wykluczyła wstępnie udział osób trzecich w śmierci mężczyzny.

- Mężczyzna był na wypłyceniu, około dziesięciu metrów od brzegu, w miejscu gdzie przepływ wody jest lekki. Nasza rola polegała na wyciągnięciu go przy użyciu specjalistycznego sprzętu ratowniczego. Na brzegu przekazaliśmy go w ręce ratowników pogotowia. Ci stwierdzili zgon mężczyzny – mówi oficer dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Zobacz też: W Kurowie strażacy wyłowili ciało z Dunajca. Czy to zaginiony Radosław Albrycht?

Na razie nie ma informacji na temat danych mężczyzny i ewentualnej przyczyny tragedii.

Z ostatniej chwili: - Na miejscu, w obecności prokuratora, pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza i technik kryminalistyki z sądeckiej policji oraz policjanci z Komisariatu Policji w Starym Sączu. Wszystkie wykonane czynności pozwoliły ustalić tożsamość mężczyzny i wstępnie wykluczyć, by do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Ciało 41-latka z gminy Łącko zabezpieczono do badań sekcyjnych - mówi mł. mł. asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu
 

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.info KMP w NS
Dziękujemy za przesłanie błędu