Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
30/08/2023 - 11:40

Kochał ją nad życie, a ona go odrzuciła. Zrobił coś bardzo głupiego

Kochał ją nad życie, a ona go odrzuciła. Po rozstaniu ze swoją ukochaną zrobił coś bardzo głupiego, za co teraz będzie musiał tłumaczyć się przed sądem. Grozi mu nawet pięć lat więzienia.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 25 sierpnia. W godzinach wieczornych, gorliccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że ktoś zdewastował dwie wiaty przystankowe przy ulicy Przedmieście Dolne w Bieczu. Funkcjonariusze niezwłocznie udali się we wskazane miejsce. Rzeczywiście wszystko się potwierdziło. Ktoś wybił wszystkie szyby w obu wiatach.

Zobacz też Najpierw ona zginęła, a po kilku dniach zmarł jej mąż. Spotkała ich straszna tragedia 

Na przystanku, ani w okolicy nie było nikogo, kto mógł się dopuścić tego przestępstwa. Policjanci szybko jednak ustalili, że sprawcą może być 29-letni mieszkaniec miasta. Mundurowi doprowadzili go do bieckiego komisariatu i postawili mu zarzut uszkodzenia mienia.

W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Jako powód swojego działania podał zawód miłosny, jaki miał go tego dnia spotkać. 29-latek wkrótce stanie przed sądem, gdzie będzie tłumaczył się ze swojego nagannego zachowania. Za popełnione czyny może trafić za kraty nawet na pięć lat. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu