Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 23 listopada. Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa
11/02/2019 - 14:45

Jak doszło do wypadku w Bartkowej Posadowej? Strażacy ujawniają nowe fakty

Śledczy ustalają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku w Bartkowej Posadowej. Sądeccy strażacy, którzy byli na miejscu, ujawnili szczegóły akcji ratunkowej i podali nowe zaskakujące fakty.

Tak, jak już informowaliśmy wczoraj na łamach naszego portalu, w Bartkowej Posadowej doszło do tragicznego wypadku. Niestety 71-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz z pogotowia stwierdził zgon.

Zobacz też Tragedia na drodze w Bartkowej-Posadowej. Zginął 71-letni mężczyzna

Gdy służby ratunkowe dotarły na miejsce, w zaroślach około 12 metrów poniżej poziomu drogi znajdował się samochód marki Skoda Octavia. W środku strażacy znaleźli zwłoki 71-letniego mężczyzny. Niestety na ratunek było już za późno. Lekarz z pogotowia stwierdził zgon.

Z widocznych na miejscu śladów wynika, że kierowca prawdopodobnie zjechał z drogi, przeleciał w powietrzu około 40 metrów, odbił się od niewielkiej skarpy i spadł na dach. Osoby, które były na miejscu twierdziły, że do wypadku mogło dojść nawet poprzedniego dnia. Niestety samochód znajdował się w takim miejscu, że trudno go było dostrzec z drogi, dlatego służby ratunkowe zostały zaalarmowane dopiero w niedzielę 10 lutego.

Strażacy przeszukali pobliski teren, aby upewnić się, że nikt więcej nie jechał tym pojazdem. Na szczęście nikogo nie znaleźli. Na miejscu pracowali sądeccy policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy ustalali przyczyny tego tragicznego wypadku. Śledczy zabezpieczyli samochód i ciało mężczyzny, które w najbliższym czasie zostanie poddane sekcji.

RG [email protected] Fot. PSP Nowy Sącz / OSP Rożnów

Jak doszło do wypadku w Bartkowej Posadowej? Strażacy ujawniają nowe fakty
Fot. OSP Rożnów / PSP Nowy Sącz


Dziękujemy za przesłanie błędu