Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
14/01/2022 - 19:50

Groźny wypadek w Kadczy. Dwa samochody rozbite, są ranni [ZDJĘCIA]

Kierowcy, noga z gazu! Na drodze wojewódzkiej 969 w Kadczy są spore utrudnienia w ruchu. Zderzyły się tam dwa samochody. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala.

Było godzina osiemnasta dwadzieścia, jak na drodze wojewódzkiej 969 w Kadczy zderzyły się dwa samochody - Volkswagen Polo i Volkswagen Passat. W sumie tymi autami podróżowało pięć osób. Już po chwili na sygnale przyjechały straże pożarne z Nowego Sącza i z terenu gminy Łącko, a także pogotowie ratunkowe i policja. 

Zobacz też Tragiczny finał poszukiwań mieszkanki Nowego Sącza. Znaleźli jej ciało

Ratownicy medyczni przebadali wszystkie poszkodowane osoby. Dwie z nich potrzebowały pomocy i zostały przewiezione do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Sączu na dodatkowe badania. Jak na razie nie wiadomo, jak ciężki jest ich stan. 

- Droga wojewódzka jest zablokowana, ale powoli policjanci kończą swoje czynności i będziemy usuwać uszkodzone samochody z jezdni - powiedział nam oficer dyżurny sądeckiej straży pożarnej. 

 (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. OSP Kadcza)

Groźny wypadek w Kadczy, są ranni. Droga zablokowana
Kierowcy, noga z gazu! Na drodze wojewódzkiej 969 w Kadczy są spore utrudnienia w ruchu. Zderzyły się tam dwa samochody. Niestety są osoby poszkodowane.


Dziękujemy za przesłanie błędu