Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 1 listopada. Imieniny: Konrada, Seweryny, Wiktoryny
02/10/2017 - 10:15

Gdzie jest 17-letni Adam Koncewicz z Tęgoborzy? Wyszedł z domu i ślad po nim zaginął

Zaginiony Adam Koncewicz wyszedł w piątek (29 września) z domu. Wsiadł do białego busa kursowego. Ostatni raz widziano go w Nowym Sączu na ul. Batorego. Rodzina zaginionego chłopca i policja bardzo proszą o pomoc.

Kilka dni temu pisaliśmy o zaginięciu 17-letniego Adama Koncewicza z Tęgoborzy. Przypomnijmy. Chłopak wyszedł w godzinach porannych do szkoły i ślad po nim zaginął.

Zobacz także: Zaginął 17-letni Adam! Widzieliście go? Pomóżcie w poszukiwaniach!

 17-latek wyszedł z domu w Tęgoborzy w piątek 29 września, wsiadł do busa, aby dojechać do szkoły. Ostatni raz widziano go około godz. 7.20 na przystanku obok apteki przy Alejach Batorego w Nowym Sączu. Niestety, tam ślad się urywa. 

- Adam wysiadł na Alejach Batorego. Jechał do Nowego Sącza Interbusem. Mówił, że ma coś do załatwienia - mówi kolega zaginionego.

- Rodzina zaginionego i policja zwracają się z prośbą o kontakt do wszystkich, którzy tego dnia o tej godzinie byli na tym przystanku i mogli widzieć 17-latka – informuje Iwona Grzebyk-Dulak z sądeckiej policji.

- Adam uczęszcza do I LO w Nowym Sączu i był bardzo dobrym uczniem. Nie miał żadnych wrogów ani problemów. Zawsze po lekcjach wracał do domu i nigdy nie wagarował. Nic nie wskazywało na to, że zaginie. Nigdy wcześniej nie przydarzyło się coś podobnego, dlatego jesteśmy bardzo zaniepokojeni - mówi "Sądeczaninowi" mama zaginionego Adama.

W dniu zaginięcia 17-latek ubrany był w granatowe spodnie dżinsowe, szarą kurtkę z niebieskimi zamkami oraz sportowe buty z zielonymi podeszwami. Miał ze sobą plecak w drobną, szarą kratkę, bez emblematów.

 Adam Koncewicz ma około 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, jasne włosy, niekiedy uczesane na czoło i jasne oczy.

- Oprócz działań policji, cała nasza rodzina, przyjaciele, sąsiedzi i mieszkańcy Tęgoborzy szukamy Adama na własną rękę - dodaje mama Adama.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionego prosimy przekazywać do policjantów prowadzących sprawę, pod numery telefonów: (18) 4424650, lub (18) 4424651 lub też pod numer alarmowy 997.

RG [email protected] Fot. Rodzina zaginionegoDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)