Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 23 listopada. Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa
03/07/2017 - 08:55

Dzieci zamiast na wakacje trafiły do szpitala, bo mama jechała za szybko

Powiat Limanowski – tylko w dwa dni miejscowi policjanci odnotowali aż pięć kolizji. Powód? Prędkość, brawura i nawierzchnia śliska po deszczu. Wszyscy sprawcy byli trzeźwi i wszyscy zostali ukarani mandatami.

- 1 lipca o godz. 12:15 w miejscowości Młynne 31-letnia kierująca pojazdem marki fiat punto nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem a następnie uderzyła w skarpę. Kobieta wraz z dwójką dzieci trafiła do szpitala. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń. Za kolizję została ukarana mandatem – rozpoczyna wyliczanie mł. asp. Jolanta Mól, oficer prasowy KPP w Limanowej.

Zobacz też: Pacjent SOR-u w Nowym Sączu wykrwawiał się, zamiast chirurga wezwali policję [UWAGA, DRASTYCZNE ZDJECIA]

Kilka godzin później w Mszanie Górnej 18-letnia kierująca pojazdem marki volkswagen golf najechała na tył poprzedzającego pojazdu marki audi. Kierujący trzeźwi, kierująca ukarana mandatem.

Nazajutrz, czyli 2 lipca o godz. 15:00 w miejscowości Nowe Rybie w gminie Limanowa, 21-letni kierowca  volkswagena LT nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi zjechał na przeciwny pas i uderzył czołowo w pojazd marki Iveco. - Kierujący trzeźwi, sprawca został ukarany mandatem – podsumowuje Jolanta Mól.

Zobacz też: Przeszarżował na quadzie, zginął na miejscu

20 minut później, w Łososinie Górnej w gminie Limanowa  52-letnia kobieta jadąca toyotą nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem a następnie uderzyła w barierę energochłonną. Na szczęście wszystko się dobrze skończyło, kobieta i pasażerowie wyszli z kolizji cało (fot.). Za jej spowodowanie została ukarana mandatem.

O godz. 16:00 w Kasince Małej w gminie Mszana Dolna 32-letni kierowca peugeota nie zachował bezpiecznej odległości w wyniku czego najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki opel astra. I w tym przypadku skończyło się na mandacie.

ES [email protected] Fot.: Facebook OSP Łososina GórnaDziękujemy za przesłanie błędu