Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
13/01/2022 - 14:45

Diler z Sądecczyzny trafił za kraty. Handlował marihuaną i klefedronem

36-letni sądeczanin rozprowadzał środki odurzające, handlował marihuaną i klefedronem. Nielegalny biznes przerwali policjanci. Diler trafił już za kraty. Może tam spędzić nawet 12 lat.

Policjanci już od dłuższego czasu podejrzewali 36-letniego mieszkańca Sądecczyzny o handlowanie narkotykami. Kilka dni temu postanowili sprawdzić swoje przypuszczenia. Przeszukali jego mieszkanie. Szybko okazało się, że intuicja nie zawiodła funkcjonariuszy. W środku znaleźli brunatny susz oraz woreczki strunowe z białymi kryształkami.

Zobacz też Poszukiwania na osiedlu Zawada i nad Kamienicą. Szukają zaginionej 67-latki

Policjanci zatrzymali 36-latka i przewieźli go do komendy. Tam dokładnie sprawdzili i zważyli substancję, którą znaleźli w jego mieszkaniu. Jak się okazało, było to ponad 180 gramów klefedronu i blisko 35 gramów marihuany. Mężczyzna już od dłuższego czasu handlował narkotykami.

- Od stycznia 2019 roku do marca 2021 wprowadził do obrotu 7,3 kilograma marihuany o czarnorynkowej wartości 224 tys. złotych – informuje Aneta Izworska z biura prasowego sądeckiej policji.

Zobacz też Gdzie jest zaginiona 67-latka z Nowego Sącza? Jest nowy trop w poszukiwaniach 

36-latek usłyszał zarzuty posiadania oraz wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami w oczekiwaniu na wyrok. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 12 lat więzienia. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna KPP w Otwocku)Dziękujemy za przesłanie błędu