Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 27 września. Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
10/10/2017 - 10:40

Cud, że nie zginęło dziecko. Pijany kierowca wjechał na chodnik przy szkole

44- letni mężczyzna jechał po pijaku. Przed przejściem dla pieszych znajdującym się obok szkoły, stracił panowanie nad samochodem i zjechał na chodnik, a następnie uderzył w barierki. Cud, że nie przechodziło tamtędy w tym momencie żadne dziecko, bo mogło się zakończyć tragicznie.

Niemalże kilka dni temu w sobotę (30 września) doszło do tragicznego wypadku w Łabowej. Pijany mężczyzna wjechał w przystanek autobusowy, na którym stała 48-letnia kobieta. Pomimo podjętej reanimacji nie udało się jej uratować.Osierociła szóstkę dzieci. Niestety ta tragedia nie dała do myślenia kierowcom i nie wpłynęła na ich zachowanie. Wciąż siadają za kierownicę po pijaku.

Zobacz także: Śmiertelny wypadek w Łabowej! Nietrzeźwy kierowca rozjechał kobietę na przystanku

W poniedziałek (10 października) w Tymbarku na Limanowszczyźnie prawie doszło do kolejnego tragicznego zdarzenia. Pijany mężczyzna podróżując Daewoo Matizem nagle przed przejściem dla pieszych zjechał na chodnik obok szkoły i uderzył w barierki. Na szczęście w tym momencie nie przechodziło tamtędy żadne dziecko, bo mogło się to skończyć tragicznie.

Zobacz także: Samochodowe domino w Powroźniku. Cztery auta roztrzaskane, dwie osoby trafiły do szpitala

Jak się okazało, 44-letni mężczyzna był nietrzeźwy i kierował samochodem mając ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawa będzie miał swój finał w sądzie.

RG [email protected] Fot. OSP TymbarkDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe