Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 września. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
02/07/2018 - 13:00

Ćpali nad Dunajcem. Wpadli na gorącym uczynku

Wybrali się nad Dunajec. Zabrali ze sobą narkotyki. Mieli pecha, bo natknęli się na policjantów, którzy patrolowali teren. Teraz będą tłumaczyć się przed sądem. Grozi im do trzech lat więzienia.

Dwaj bracia wybrali się nad Dunajec. Zabrali ze sobą narkotyki. Mieli jednak pecha, bo akurat w tym samym momencie przechodzili tamtędy policjanci, którzy patrolowali teren. Funkcjonariusze zauważyli samochód zaparkowany w zaroślach. Tuż obok nad wodą siedziało dwóch młodych mężczyzn. Na widok policjantów, zaczęli się nerwowo zachowywać i rozglądać w różnych kierunkach.

Zobacz też Miał przy sobie marihuanę. Nie spodziewał się takiego obrotu sprawy

Stróże prawa podeszli do nich. Okazało się, że młodszy z braci miał przy sobie jointa, natomiast starszy, trzymał narkotyki w opakowaniu po kawie. Funkcjonariusze znaleźli aż 9 zawiniątek folii aluminiowej, w której była marihuana o wadze około 7 gramów. Policjanci przeszukali mieszkanie młodszego z braci. Znaleźli tam jeszcze ponad 35 gram marihuany, którą mężczyzna przechowywał w metalowej puszce.

- Jeszcze tego samego dnia bracia usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających. Obaj mogą spędzić w więzieniu 3 lata – wyjaśnia podkom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji.

[email protected], fot. Ilustracyjna policja.plDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe