Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
przewiń w dół
Data Publikacji: 
09/12/2017 - 13:40

Ciało mężczyzny leżało na podłodze. Co się stało w Piwnicznej?

Strażacy ochotnicy z Piwnicznej wyważyli drzwi jednego z domów. Na podłodze leżał mężczyzna. Niestety pomimo podjętych czynności, 78-latka nie udało się uratować.

W piątkowe popołudnie (8 grudnia) zespół ratownictwa medycznego został wezwany do Borownic w Piwnicznej Zdroju. Po dotarciu na miejsce, mieszkanie było zamknięte i ratownicy nie mogli wejść do środka, dlatego o pomoc poprosili straż pożarną.

- Strażacy ochotnicy otworzyli drzwi za pomocą sprzętu burzącego. Na podłodze w suterenach domu leżał 78-letni mężczyzna, który był nieprzytomny – mówi Marian Marszałek, rzecznik prasowy sądeckiej straży pożarnej.

Ratownicy natychmiast podjęli czynności medyczne, ale mieszkańca Piwnicznej nie udało się uratować. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy wyjaśnią, jak doszło do śmierci mężczyzny.

Zobacz także: Tragedia w Grybowie. Znaleziono ciało 59-latka

Podobne zdarzenie miało miejsce w środę w Grybowie. Przypomnijmy. Policjanci zostali wezwani na ulicę 600-lecia. Mężczyzna, który znajdował się w mieszkaniu nie dawał oznak życia. Funkcjonariuszy zaalarmowała osoba, która też tam mieszkała. Po przyjściu z pracy zastała drzwi zamknięte, a pukanie pozostawało bez odzewu. Po wyważeniu drzwi przez strażaków znaleziono ciało mężczyzny.  Na miejsce został wezwany prokurator oraz grupa dochodzeniowo-śledcza z sądeckiej komendy, która zabezpieczyła znalezione ciało. Teraz zostanie poddane sekcji, która da odpowiedź na pytanie – jak zginął 59-letni mieszkaniec Grybowa. 

 RG [email protected] Fot. Ilustracyjna Sadeczanin.info
Komentarze Facebook

Miesięcznik Sądeczanin styczeń 2018