Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 18 września. Imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława
15/10/2019 - 20:10

Brutalne morderstwo w gminie Łososina Dolna. Nie żyje starsza kobieta

Młody mężczyzna zamordował około 80-letnią kobietę. W miniony weekend w jednym z domów w Znamirowicach znaleziono jej zwłoki. Morderca został już zatrzymany i najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

O morderstwie w Znamirowicach mówią mieszkańcy [WIDEO]

W miniony weekend w Znamirowicach nad Jeziorem Rożnowskim doszło do brutalnego morderstwa. Jak podaje Radio Kraków, w jednym z domów znaleziono zwłoki około 80-letniej kobiety, która prawdopodobnie zginęła od uderzeń młotkiem w głowę.

Zobacz też Tragiczny weekend na Sądecczyźnie. Śmiertelne wypadki, znalezione zwłoki. 26-letni morderca został już zatrzymany przez policjantów. Mężczyzna przyznał się do winy. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za popełnioną zbrodnię grozi mu dożywocie.

Zwłoki zamordowanej kobiety zostały zabezpieczone przez śledczych i w najbliższym czasie zostaną poddane sekcji. Prokuratura jest bardzo powściągliwa w udzielaniu jakichkolwiek informacji na tym etapie śledztwa.


- Ta kobieta pochodziła z Warszawy, a od kilkunastu lat mieszkała w Znamirowicach. Rok temu zmarł jej mąż. Wszystko wskazuje na to, że to było morderstwo na tle rabunkowym. Mieszkańcy naszej wioski są w szoku – powiedział w rozmowie z dziennikarzem "Sądeczanina" Jacek Turek, sołtys Znamirowic.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected], Fot. IlustracyjnaDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe