Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 maja. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
28/08/2018 - 15:35

Aż cztery 15-latki zaginęły w ciągu ostatnich 3 tygodni. Gdzie one są?

Małopolscy policjanci szukają czterech nastolatek, które zaginęły w ostatnich tygodniach. Wszystkie mają 15 lat. Do dzisiejszego dnia żadna nie nawiązała kontaktu z rodziną. Co się z nimi stało? Niewykluczone, że mogą przebywać na Sądecczyźnie. Jeśli widziałeś je, poinformuj policję.

Najpierw funkcjonariusze otrzymali informację, że zaginęła Ewelina S., która pochodziła z Krakowa. 15-latka ostatni raz była widziana 13 sierpnia w Radzionkowie w województwie śląskim, gdzie mieszkała w młodzieżowym ośrodku wychowawczym. Do dnia dzisiejszego nie skontaktowała się z rodziną. Zaginiona ma około 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, oczy jasne i długie, blond włosy. W dniu zaginięcia była ubrana w jasne spodenki, letnią bluzę i sportowe buty.

- Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z VIII Komisariatem Policji w Krakowie pod numerem telefonu: 12 61-52-910, 112 lub 997 – apelują krakowscy policjanci.  

Zobacz też Na naczepie pędzącego tira leżała... kobieta. Sceny jak z filmu sensacyjnego

Kilka dni po tym zdarzeniu zaginęła Jolanta K. z Nowego Targu. 15-latka wyszła ze swojego domu 20 sierpnia i do chwili obecnej nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. 22 sierpnia była widziana w Nowym Targu w obecności swojej koleżanki Aleksandry Buczek. Zaginiona Jolanta Kwak ma około 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i długie czarne włosy.

Na kolejne zaginięcie nie trzeba było długo czekać. Po spotkaniu z Jolantą Kwak zniknęła również jej koleżanka Aleksandra B., która również mieszka na co dzień w Nowym Targu. Nastolatka 22 sierpnia wyszła z domu i do tej pory nie skontaktowała się z rodziną. Zaginiona ma około 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i blond włosy do ramion. W dniu zaginięcia ubrana była w bluzkę koloru jasno różowego ze stójką oraz krótkie czarne spodenki.

Jeśli wiesz, gdzie mogą przebywać nastolatki, skontaktuj się z Komendą Powiatową Policji w Nowym Targu pod numerem telefonu 18 26 10 lub najbliższą jednostką policji.

Kilka dni temu zaginęła również Julia S. Ostatni raz była widziana 25 sierpnia po godzinie 19 na ulicy Lwowskiej w Wadowicach. Do chwili obecnej nie skontaktowała się z najbliższymi. 15-latka ma 164 cm wzrostu, niebieskie oczy i kasztanowe włosy do ramion. W dniu zaginięcia była ubrana w szarą bluzę z czerwonym napisem „Królewna”,  ciemne spodnie  i czerwone adidasy.

- Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wadowicach pod numerem tel.: 33 872 92 00  lub 997.

RG [email protected], Fot. KWP Kraków

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Katalog firm Sądeczanin.info - tu znajdziesz firmy SądecczyznyDziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach