Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
25/05/2024 - 16:05

AKTUALIZACJA. Znalazła ciało wiszące nad Kamienicą w Nowym Sączu. Co się stało na osiedlu Zawada?

Dziś, 25 maja około godziny 15. ratownicy z Nowego Sącza zostali zaalarmowani, że kobieta przechodząca w okolicy ulicy Prusa znalazła zwłoki. Co się stało na osiedlu Zawada?

Służby ratownicze zaalarmowała kobieta, która idąc w stronę brzegów Kamienicy odkryła ciało. Z informacji, które podali nam strażacy wynika, że kobieta dzwoniła z okolicy ulicy Prusa na osiedlu Zawada. Na miejsce natychmiast ruszyła w pierwszej kolejności właśnie straż pożarna właśnie i policja. Co dokładnie tu się stało? 

- Na tę chwilę mogę jedynie potwierdzić, że nad rzeką znaleźliśmy zwłoki – usłyszeliśmy z kolei od kom. Rafała Knapika oficera dyżurnego z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Na razie wiadomo, że chodzi o ciało mężczyzny, ale policja na razie nie podaje informacji na temat tożsamości czy wieku zmarłego. Nie wiadomo też, jaka była tragedii, czy mamy tu do czynienia z samobójstwem. 

Aktualizacja. Z informacji, które uzyskaliśmy od kom. Knapika już około godziny 19. wynika, że w trakcie czynności procesowych przeprowadzonych na miejscu pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu wykluczono udział osób trzecich w dramacie. Ustalono też tożsamość zmarłego, ale z oczywistych przyczyn policja podaje jedynie jego wiek - 42 lata. Jednocześnie prokurator podjął decyzję o przeprowadzeniu badań sekcyjnych. Okoliczności zdarzenia nadal są wyjaśniane. ([email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu